LED СИЈАЛИЦА 11W HY/LED/E27/11W/3000K - 220V

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: 11W HY/LED/E27/3000K

Достапност: На залиха

Цена: 560ден
Без данок: 560ден