LED СИЈАЛИЦА 7W HY/LED/A60/7W/E27/3000K - 220V ТОПЧЕ

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: HY/LED/A60/7W/E27/3000K

Достапност: На залиха

Цена: 110ден
Без данок: 110ден