Сплит систем клима уред ACP-24CH70AED - 7.62 kW DF Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-24CH70AED

Достапност: Нема на залиха

Цена: 32.999ден
Без данок: 32.999ден