Ѕиден сплит систем DC Inverter Vivax Cool ACP-12CH35AEYI - 4.25 kW - Y Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-12CH35AEYI

Наградни поени: 400

Достапност: На залиха

Цена: 49.990ден
Без данок: 49.990ден
Цена во наградни поени: 49990