Ѕиден сплит систем DC Inverter Vivax Cool ACP-09CH25AEYI - 4.10 kW Y Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-09CH25AEYI

Наградни поени: 350

Достапност: На залиха

Цена: 46.990ден
Без данок: 46.990ден
Цена во наградни поени: 46990