Ѕиден сплит систем Vivax Cool ACP-18CH50AES- 5.57 kW SF Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-18CH50AES

Наградни поени: 250

Достапност: На залиха

Цена: 22.990ден
Без данок: 22.990ден
Цена во наградни поени: 22990