Sale

Инвертер клима уред ACP-12CH35AERI - 3.81 kW WHITE со вклучена монтажа

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-12CH35AERI

Достапност: На залиха

Цена: 31.999ден 29.999ден
Без данок: 29.999ден

Достапни опции

Монтажа: