Мобилна клима Vivax Cool ACP-09CH25AEF - 2.6kW AEF серија

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-09PT25AEF

Наградни поени: 150

Достапност: На залиха

Цена: 14.990ден
Без данок: 14.990ден
Цена во наградни поени: 14990