Ѕиден сплит систем DC INVERTER Vivax Cool ACP-24CH70AEMI - 7.33 kW M Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-24CH70AEMI

Наградни поени: 350

Достапност: На залиха

Цена: 48.990ден
Без данок: 48.990ден
Цена во наградни поени: 48990