Ѕиден сплит систем DC INVERTER Vivax Cool ACP-18CH50AEMI - 5,57kW M Дизајн со вклучена монтажа

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-18CH50AEMI

Достапност: Нема на залиха

Цена: 38.999ден
Без данок: 38.999ден

Достапни опции

Монтажа: