Ѕиден сплит систем DC INVERTER Vivax Cool ACP-12CH35AEMI - 3.81kW M Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-12CH35AEMI

Наградни поени: 250

Достапност: На залиха

Цена: 21.990ден
Без данок: 21.990ден
Цена во наградни поени: 21990