Ѕиден сплит систем DC INVERTER Vivax Cool ACP-09CH25AEMI - 2.93 kW M Дизајн со вклучена монтажа

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-09CH25AEMI

Достапност: Нема на залиха

Цена: 24.999ден
Без данок: 24.999ден

Достапни опции

Монтажа: