Ѕиден сплит систем Vivax Cool ACP-18CH50AESI+ - 5.57 kW S+ Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-18CH50AESI+

Достапност: Нема на залиха

Цена: 35.999ден
Без данок: 35.999ден