Ѕиден сплит систем Vivax Cool ACP-09CH25AESI+ - 2.93 kW S+ Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-09CH25AESI+

Достапност: На залиха

Цена: 22.999ден
Без данок: 22.999ден