Касетен клима уред VIVAX COOL, ACP-12CC35AERI - 3.5 kW со вклучена монтажа

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-12CC35AERI

Достапност: Нема на залиха

Цена: 47.000ден
Без данок: 47.000ден

Достапни опции

Монтажа: