Сплит систем клима уред VIVAX COOL ACP-18CH50AED - 5.57 kW DF Дизајн со вклучена монтажа

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-18CH50AED DF

Достапност: Нема на залиха

Цена: 27.999ден
Без данок: 27.999ден

Достапни опции

Монтажа: