Поден сплит систем VIVAX COOL ACP-12CT35AERI - 3.8 kW

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-12CT35AERI

Наградни поени: 300

Достапност: На залиха

Цена: 39.490ден
Без данок: 39.490ден
Цена во наградни поени: 39490