Sale

Црн продолжен кабел CC MSI STREAM 5 со пренапонска заштита, 1.5M,

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: CC MSI STREAM 5

Наградни поени: 8

Достапност: На залиха

Цена: 780ден 669ден
Без данок: 669ден
Цена во наградни поени: 669