VIVAX HOME ТОСТЕР TS-7501 BLS

Производител: Vivax

Код на продуктот: TS-7501 BLS

Наградни поени: 10

Достапност: На залиха

Цена: 879ден
Без данок: 879ден
Цена во наградни поени: 699