Vivax Cool ACP-12PT35AEF - 3.5 kW AEF серија | Мобилна клима

Производител: VIVAX

Код на продуктот: ACP-12PD35AEF

Наградни поени: 250

Достапност: 10

Цена: 16.990ден
Без данок: 16.990ден
Цена во наградни поени: 16990