Сплит систем клима уред Vivax Cool ACP-12CH35AES - 3,66 kW SF дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-12CH35AES SF дизајн

Достапност: Нема на залиха

Цена: 16.999ден
Без данок: 16.999ден