Инвертер клима уред Vivax Cool ACP-18CH50AEVI - 5.57 kW Black V Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-18CH50AEVI V дизајн

Наградни поени: 300

Достапност: На залиха

Цена: 43.990ден
Без данок: 43.990ден
Цена во наградни поени: 43990