Инвертер клима уред Vivax Cool ACP-18CH50AERI - 5.57 kW R Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-18CH50AERI R дизајн

Наградни поени: 350

Достапност: На залиха

Цена: 39.990ден
Без данок: 39.990ден
Цена во наградни поени: 39990