Vivax Cool ACP-12CH35AERI - [3.81 kw] | Gold R Дизајн-Инвертер клима уред

Производител: VIVAX

Код на продуктот: ACP-12CH35AERI R дизајн

Наградни поени: 300

Достапност: Нема на залиха

Цена: 28.990ден
Без данок: 28.990ден
Цена во наградни поени: 28990