Инвертер клима уред Vivax Cool ACP-09CH25AERI - 2.93 kW R Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-09CH25AERI R дизајн

Наградни поени: 300

Достапност: На залиха

Цена: 25.990ден
Без данок: 25.990ден
Цена во наградни поени: 25990