Инвертер клима уред DC INVERTER Vivax Cool ACP-24CH70AEZI -7,62 kW Z дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-24CH70AEZI Z дизајн

Достапност: Pre-Order

Цена: 46.499ден
Без данок: 46.499ден