Инвертер клима уред DC INVERTER Vivax Cool ACP-18CH50AEZI - 5.57 kW Z дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-18CH50AEZI Z дизајн

Достапност: Нема на залиха

Цена: 33.999ден
Без данок: 33.999ден