Инвертер клима уред DC INVERTER Vivax Cool ACP-12CH35AEZI - 3.81kW Z дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-12CH35AEZI

Достапност: Нема на залиха

Цена: 20.999ден
Без данок: 20.999ден