Инвертер клима уред DC INVERTER Vivax Cool ACP-09CH25AEZI- 2.93kW Z Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-09CH25AEZI Z дизајн

Достапност: Нема на залиха

Цена: 19.999ден
Без данок: 19.999ден