ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ СО 6 ФИОКИ VOX VF 2500

Производител: VOX

Код на продуктот: VOX

Наградни поени: 21

Достапност: 9

Цена: 14.490ден
Без данок: 14.490ден
Цена во наградни поени: 12999