Апарат за правење фрапе кафе SEVERIN 3590

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 3590

Наградни поени: 5

Достапност: 20

Цена: 349ден
Без данок: 349ден
Цена во наградни поени: 349