Електрична плотна скара SEVERIN 2388

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 2388

Наградни поени: 15

Достапност: 12

Цена: 2.799ден
Без данок: 2.799ден
Цена во наградни поени: 1499