Ласерски принтер XEROX Phaser 3020BI

Производител: Xerox

Код на продуктот: 3020BI

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 3.180ден
Без данок: 3.180ден
Цена во наградни поени: 3180