Промоции

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Фрижидер VOX KS 1100 Quick View

Фрижидер VOX KS 1100

8.490ден 7.490ден Без данок: 7.490ден
0

Фрижидер со комора Автоматско одмрзнување Енергетска класа: А+ Бруто зафатнина: 92 литри Нето зафатн.....

Sale Цедалка ADLER AD 4004 Quick View

Цедалка ADLER AD 4004

870ден 749ден Без данок: 749ден
0

Тип: ЦЕДАЛКА Моќност: 40W; Капацитет: 500ml; Ротирање на лево и десно; Безбедносен капак. .....

Sale  CC MSI HDMI 1.4 Audio/Video кабел 5m HDMI M - HDMI M RETAIL Quick View

CC MSI HDMI 1.4 Audio/Video кабел 5m HDMI M - HDMI M RETAIL

530ден 290ден Без данок: 290ден
0

Спецификација Основни карактеристики Должина [м] 5 Вид на кабел Аудио/.....

Sale  Кулер MSI PC COOL RED LED 12CM FAN Quick View

Кулер MSI PC COOL RED LED 12CM FAN

500ден 250ден Без данок: 250ден
0

Спецификација Основни карактеристики Промер [cm] 12 Број на вртежи [о/мин.....

Sale Polaroid SNAP инстант дигитален фотоапарат Quick View

Polaroid SNAP инстант дигитален фотоапарат

10.200ден 8.490ден Без данок: 8.490ден
0

Карактеристики на камерата: - 10MP фотографии - Интегриран Zink® инстант принтер кој произведува 2✕3.....

Sale Ѕидна греалка Vivax WMH-2000L Quick View

Ѕидна греалка Vivax WMH-2000L

3.900ден 2.749ден Без данок: 2.749ден
0

Ѕидна греалка Vivax WMH-2000L моќност 1000/2000 W, 3 степени на моќност, тајмер во опсег� до 7,5 час.....

Sale Апарат за еспресо Illy Y1.1 Quick View

Апарат за еспресо Illy Y1.1

12.990ден 11.600ден Без данок: 11.600ден
0

Неверојатно едноставен дизајн на еспресо машина со команди на допир. Едноставно вметнете капсула, пр.....

Sale Апарат за кафе Vivax CM-08126F Quick View

Апарат за кафе Vivax CM-08126F

1.490ден 899ден Без данок: 899ден
0

Основни карактеристики   Моќност [W]: 800 Врста на кафе: филтер .....

Sale Блендер  Electrolux ESB2300 Quick View

Блендер Electrolux ESB2300

4.190ден 3.300ден Без данок: 3.300ден
0

Лесен и компактен блендер, 450W, сечива на одвојување, пулс функција, стакло сад 1,5l, поклопец со о.....

Sale Блендер GORENJE BN 1000 W Quick View

Блендер GORENJE BN 1000 W

5.900ден 4.590ден Без данок: 4.590ден
0

Приклучна моќ: 1.000 W Број на вртежи (макс. - мин.): 20.000 obr/min Безбедно за миење во машина за .....

Sale Вага за мерење на телесна тежина ADLER 8157 Quick View

Вага за мерење на телесна тежина ADLER 8157

899ден 729ден Без данок: 729ден
0

Капацитет на мерење 150 кг Градирање d = 100g ЛЦД дисплеј� Подлога направена од 6мм калено сигурносн.....

Sale Вентилатор Vivax TF-61 Quick View

Вентилатор Vivax TF-61

2.500ден 1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Исклучително практичниот и лесен Vivax самостоен вентилатор TF-61 лади и освежува со три различни бр.....

Sale Глувче MSI BLADE PRO Gaming Quick View

Глувче MSI BLADE PRO Gaming

1.300ден 899ден Без данок: 899ден
0

Спецификација Основни карактеристики Глувче жично Интерфејс USB .....

Sale Електричен бокал ADLER AD 1207 Quick View

Електричен бокал ADLER AD 1207

1.049ден 949ден Без данок: 949ден
0

СПЕЦИФИКАЦИЈА Тип - ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Максимален капацитет: 1.5L; Минимален капацитет: 0.5 L; Моќнос.....

Sale Електричен бокал за вода Vox WK 1207 Quick View

Електричен бокал за вода Vox WK 1207

1.200ден 749ден Без данок: 749ден
0

Максимален капацитет: 1.7L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2200 W Скриен грејач Показател на ниво.....

Sale Жично глувче MSI POLO Quick View

Жично глувче MSI POLO

350ден 189ден Без данок: 189ден
0

Спецификација Основни карактеристики Глувче жично Интерфејс USB .....

Sale Калорифер Vivax FH-2071 Quick View

Калорифер Vivax FH-2071

799ден 599ден Без данок: 599ден
0

Калорифер Vivax FH-2071 моќност 2000 W,� променлив термостат, 2 степени на моќност: 1000/2000W, инди.....

Sale Караоке звучник VIVAX VOX BS-300 Quick View

Караоке звучник VIVAX VOX BS-300

9.900ден 7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Карактеристики на производот: - Моќност 60 W RMS Аудио излез (20 cm бас звучник (30 W) + 2 x 7,6 cm.....

Sale Керамичка ѕидна греалка Vivax WMH-2001B Quick View

Керамичка ѕидна греалка Vivax WMH-2001B

3.900ден 2.399ден Без данок: 2.399ден
0

Керамичка ѕидна греалка Vivax WMH-2001B моќност 2000 W, 2 степени на моќност: 1000/2000W, тајмер во .....

Sale Керамички калорифер MAX KF 603 Quick View

Керамички калорифер MAX KF 603

1.800ден 1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Керамички калорифер MAX KF 603 Моќност: 1500w 2 нивоа на моќност: 750w/ 1500w 3 температури: топло, .....

Sale Компјутерски слушалки MSI HS-103 Quick View

Компјутерски слушалки MSI HS-103

320ден 179ден Без данок: 179ден
0

Спецификација Основни карактеристики Осетливост [dB] 105 Осетливост на ми.....