Телевизор SONY SMART TV KDL-40R550C

Производител: SONY

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 27.990ден
Без данок: 27.990ден
 • Бренд
  SONY
 • Екран
  102 см (40")
 • Резолуција
  Full HD 1920 x 1080
 • Фрекфенција
  Motionflow XR 120 offers 60Hz CLEAR RESOLUTION ENHANCER
 • Поврзување
  2 x HMDI , 2 x USB, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA certified, ENERGY STAR 7.0 certified за ефикасна потрошувачка на енергијата

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: