Вертикален замрзнувач Gorenje F6181AJ

Производител: GORENJE

Код на продуктот: F6181AJ

Достапност: На залиха

Цена: 25.960ден
Без данок: 25.960ден

Енергетска класа: A +

Потрошувачка на енергија -годишно 297 kWh
Напон: 220-230V
Време за чување во случај на прекин на електричната енергија: 28 часа
Бруто капацитет: 309 Литри
Нето капацитет: 261 Литри
Капацитет на замрзнување: 25 kg / 24h
Тежина: 77 кг
Бруто тежина на апаратот: 80 кг
Шум : 42 dB (A)
Димензии (ШxВxД) : 60 × 180 × 64 cm
Димензии (ШxВxД) : 64 × 187 × 73 cm
Тип на апаратот: Самостоен

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: