Вертикален замрзнувач Gorenje F6181AW

Производител: GORENJE

Код на продуктот: F6181AW

Достапност: На залиха

Цена: 24.570ден
Без данок: 24.570ден

Енергетска класа: A+
Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
Климатска класа: SN, ST, N, T
1 компресор
Вкупен бруто/нето капацитет: 309 / 270 l
Капацитет на замрзнување: 25 kg
Издржливост при прекин на електрична енергија: 28 h
Електронско управување позади вратата
Рачно одмрзнување
Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот
Дел за складирање: 6 фиоки
Простор за замрзнување: 2 врати
Број на акумулатори за ладење: 2
Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,79 kWh
Бучност: 42 dB(A)
Димензии (ШxВxД): 60 × 180 × 64 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 187 × 73 cm
Нето тежина на апаратот: 70,5 kg
Бруто тежина на апаратот: 73,5 kg
Приклучна моќ: 120 W
Осигурувач: 10 A

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: