Целосно вградна машина за садови VOX GSX 6641

Производител: VOX

Код на продуктот: GSX 6641

Достапност: На залиха

Цена: 16.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.245 ден.
6 Рати
2.748 ден.
12 Рати
1.374 ден.
18 Рати
916 ден.
24 Рати
687 ден.
Без данок: 16.490ден

Капацитет 12 комплети
Енергетска класа А +
Енергетска класа за перење А

Енергетска класа за сушење А
Број на програми за миење 5 + предперење
Температура на перење 5:
40°/50°/65°/70°C
Ширина: 60 см
Одложен старт (3,6,9,12h),
ЕКО брза програма (30мин /40°),
Половина перење
Подесување на горната корпа
Заштита од прелевање
Вградни димензии: 81.5x59x57.3cm
Боја: Инокс

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: