Целосно вградна машина за садови GORENJE GV 61215

Производител: GORENJE

Код на продуктот: GV 61215

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 21.290ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
10.645 ден.
6 Рати
3.548 ден.
12 Рати
1.774 ден.
18 Рати
1.183 ден.
24 Рати
887 ден.
Без данок: 21.290ден
Цена во наградни поени: 19890

Модел Gorenje машина за миење садови GV61215
Капацитет на полнење од 12 гарнитури
Енергетска класа А ++
Перење перформанси А
А Ефект на сушење
Перење температура 40, 45, 55, 65 ° C
Програми за миење садови 6 програми : Нормален ; Програма за половично полнење; Брзо програма ; Интензивна програма ; Брзо интензивна програма ; Еко програма; нежно миење
Функција миење половично полнење
Суспендиран од 3 / 6 / 9h
Кошница систем прилагодливи горна корпа
Број на корпи : 2
Ниво на бучава 49 dB (A)
Целосен Aqua Stop
Нерѓосувачки челик Да
Димензии 59,8 × 81,5 × 55 cm
Тежина 42 кг
Гаранција: 5 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: