Целосно вградна машина за садови GORENJE GI 54321 Х

Производител: GORENJE

Код на продуктот: GI 54321 Х

Достапност: На залиха

Цена: 27.990ден
Без данок: 27.990ден

Капацитет:10
Број на програми:4
Број на температурите:3

Енергетска ефикасност:А
Потрошувачка на вода: 13 l
Дисплеј
Aqua Stop
Бучава:48 db
Потрошувачка на енергија: 0,95 kWh
Годишна потрошувачка на електрична енергија (приближно): 209 kWh
Сушење ефикасност:А
Тежина:37 кг
Димензии: 45х81,8х57cm
Димензии за вградување:45x82x58cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: