Телевизор VIVAX IMAGO LED TV 22'' LE74

Производител: Vivax

Код на продуктот: 22LE74

Достапност: Pre-Order

Цена: 6.800ден
Без данок: 6.800ден
Основни карактеристики
Дијагонала 22" / 56 cm
Компресија MPEG4
Формат 16:9
Максимална резолуција 1920x1080
Технологија LED
Тип на ТВ nonSMART
Останати карактеристики
Видео компатибилност
  • PAL
  • SECAM

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: