Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-22LE74

Производител: Vivax

Код на продуктот:

Достапност: Pre-Order

Цена: 5.999ден
Без данок: 5.999ден

22" 56 cm HD LED TV,

1366x768,�Mega Dynamic Contrast 1000:1

200 cd-m2 светлина

5ms време на одѕив

HDMI, S-Video, Scart, USB 2.0

DVB-T, MPEG4

Hotel Mode

A енергетска класа

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: