Сет шолји за двајца Monkey

Производител: GZ resource

Код на продуктот: Monkey

Достапност: На залиха

Цена: 880ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
440 ден.
6 Рати
147 ден.
12 Рати
73 ден.
18 Рати
49 ден.
24 Рати
37 ден.
Без данок: 880ден

�Сетот содржи: две порцелански шолји, две порцелански тацни и две лажички

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: