Сет за чај во црвено-црна боја

Производител: GZ resource

Код на продуктот:

Достапност: Нема на залиха

Цена: 920ден
Без данок: 920ден

Сетот содржи: порцеланска црна шолја, црвен порцелански чајник, лажичка и тркалезна подлошка од бамбус.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: