Сет маслена ламба

Производител: GZ resource

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 258ден
Без данок: 258ден

Сетот содржи: маслена керамичка ламба, 2 свеќи, украсни каменчиња и памучна подлошка.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: