Телевизор LED HYUNDAI FL40211 SMART

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот:

Достапност: На залиха

Цена: 19.490ден
Без данок: 19.490ден

Дијагонала: 101 cm (40") Вид: Smart TV Технологија: LED Резолуција: Full HD (1920×1080) Дисплеј технологија: TN Фрекфренција: 100 Hz Апликација: HBB TV, Smart TV Мултимедиа: Web Browser, DLNA, Recording on USB, EPG, Teletext Јачина на звучници: 16 W Приклучоци: HDMI, Composition, D-SUB (VGA) Друго:USB 2.0, LAN, Headphone output, CI / CI+ slot Енергетска класа                  A Боја: Црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: