Аспиратор MAX Art Deco 9 S 900

Производител: MAX

Код на продуктот: Art Deco9 S 900

Наградни поени: 61

Достапност: 38

Цена: 12.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.500 ден.
6 Рати
2.167 ден.
12 Рати
1.083 ден.
18 Рати
722 ден.
24 Рати
542 ден.
Без данок: 12.999ден
Цена во наградни поени: 11199

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор;

Сензорски команди на стаклената контролна табла;

On/ Off пилот сијаличка;

Индикатор за запушен филтер;

Функција за тајмер со постепено преминување од најголема брзина до исклучување;

Постепено исклучување и вклучување на халогени лампи;

2 х 50W халогени лампи;

Капацитет: 903 m3/h;

Притисок: 420 Pa;

Ниво на шум: 62 dBA;

Можност да се користи со филтри за активен јаглен: 2;

Ширина: 90 сантиметри;

Материјал: нер'ѓосувачки челик во комбинација со стаклена контролна табла

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: