Надворешен хард диск WD My Cloud 4TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD My Cloud

Достапност: На залиха

Цена: 11.200ден
Без данок: 11.200ден

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 4000

Интерфејс LAN

Бафер [МБ] 64

Формат 3,5"

Број на вртежи [рпм] Intellipower

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: