Надворешен хард диск WD My Cloud 3TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD My Cloud

Достапност: На залиха

Цена: 9.900ден
Без данок: 9.900ден

Основни карактеристики

Капацитет [GB] 3000

Интерфејс LAN

Бафер [МБ] 64

Формат 3,5"

Број на вртежи [RPM] Intellipower

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: