Надворешен хард-диск WD Elements Desktop 3TB USB 3.0

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD Elements Desktop

Достапност: На залиха

Цена: 6.300ден
Без данок: 6.300ден

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 3000

Интерфејс USB 3.0

Бафер [МБ] 64

Формат 3,5"

Број на вртежи [рпм] Intellipower

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: