Надворешен хард-диск WD Elements Portable 2TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD Elements Portable

Достапност: На залиха

Цена: 6.300ден
Без данок: 6.300ден

Капацитет [ГБ] 2000 Интерфејс USB 3.0 Бафер [МБ] 8 Формат 2,5" Број на вртежи [рпм] 5.400 Време на пребарување [мс] 0 Дата Бит Рата [МБ/с] 0 Гласност (пишување-бришење) [дБ] 0

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: