Надворешен хард-диск WD Elements Portable 2TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD Elements Portable

Достапност: На залиха

Цена: 5.900ден
Без данок: 5.900ден

Капацитет [GB] 2000

Интерфејс USB 3.0

Buffer [MB] 8

Формат 2,5"

Број на вртежи [rpm] 5.400

Време на пребарување [ms] 0

Data Bit Rate [MB/s] 0

Гласност (пишување-бришење) [dB] 0

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: